Karty

Wielofirmowy System Lojalnościowy MEGAKARTA.PL umożliwia wystawianie kart lojalnościowych i podarunkowych. Są to plastikowe karty z kodem QR, które system rozpoznaje po zeskanowaniu kodu kamerą terminala. Do obsługi systemu konieczne są karty pracowników oraz karta szefa.

Rodzaje kart:

KARTA LOJALNOŚCIOWA - plastikowa karta z kodem QR. Służy do naliczania punktów za dokonane zakupy. Nie ma określonej daty ważności. Od momentu zarejestrowania w systemie karta jest gotowa do użycia. Może być zabezpieczona kodem PIN. Raport ze stanu punktów zebranych na karcie jest wysyłany za życzeniem klienta na jego adres e-mail. Zebranie określonej ilości punktów upoważnia klienta do otrzymania prezentu, skorzystania z rabatu bądź zapłaty punktami za transakcję zakupu.

KARTA PODARUNKOWA - plastikowa karta z kodem QR. Kartą podarunkową można dokonywać płatności jedynie do wartości jej wcześniejszego zasilenia. Może być spersonalizowana. Karta Podarunkowa ważna jest przez kolejne 12 miesięcy od dnia wydania. WSL MEGAKARTA.PL posiada opcję ponownego zasilenia kart podarunkowych po wykorzystaniu wcześniej znajdujących się na niej środków.

KARTA SZEFA - karta plastikowa z kodem QR. Posiada nieograniczony dostęp do wszystkich opcji systemu lojalnościowego. Przeznaczona dla pracowników wyższego szczebla: kierownicy, managerowie.

KARTA PRACOWNIKA - plastikowa karta z kodem QR. Ze względów bezpieczeństwa i ochrony danych klientów jej dostęp do funkcji systemu lojalnościowego jest ograniczony. Przeznaczona dla pracowników niższego szczebla.

Firma wdrażająca system MEGAKARTA.PL sama decyduje jak będą wyglądać karty. Kontrahent ma możliwość wybrania wzoru i kolorystyki kart lub przedstawienia własnego projektu. Produkcją i dystrybucją plastikowych kart wspierających system jest CartPoland - Polski Producent Kart Plastikowych.

Slider z kartami


CARTPOLAND

05-300 Wólka Mińska ul. Olszowa 5biuro@megakarta.pl

TEL: +48 25 758 76 43
+48 25 758 57 14
FAX: +48 22 205 01 88MOBILE: +48 606 77 33 74
+48 606 10 72 76
+48 606 77 32 76

Masz pytanie?

Wypełnij formularz kontaktowy, a odpowiedź otrzymasz do 24h.

× =